Erotisk novelle · læsetid ca. 8 minutter · Sophia vågner bundet til en seng, og Ida har en læderpisk i hånden. En aften der ender helt anderledes, end nogen af dem havde regnet med.

Min krop føltes kold og skrøbelig. Jeg kunne mærke mine hænder og andre dele af min krop, men øjnene var stadig lukkede. Det lykkedes mig endelig at åbne mine øjne lidt på klem for at se, hvad der var sket, og måske få nogle hurtige svar på millioner af spørgsmål, der dukkede op i mit hoved.

"Hvad sker der?" Det lykkedes mig at tale. Jeg åbnede øjnene helt, men indså, at alt var ændret, ja alt. Først indså jeg, at jeg ikke mere var på spisebordet, men nu i det, der ser ud som et værelse. Ida havde på den anden side tabt sit glas med vin og havde nu det, der lignede en læderpisk i hånden. Jeg åbnede øjnene fuldstændigt denne gang og forsøgte at tro, at det ikke var, hvad jeg troede, det var. Hun bevægede sig længere frem og kom nærmere som et rovdyr, der forsøgte at finde en perfekt position til at fange sit bytte. Hvad jeg ikke desto mindre vidste var, at jeg ikke var nogen persons bytte - jeg var Sophia, men jeg tog fejl.

Faktisk havde jeg læst mange ting om selvforsvar, set mange videoer på YouTube og øvet flere træk, der altid kan få en til at flygte fra situationer som denne. Den første regel sagde, at fangen skal slappe af og sørge for, at hun ikke viser, hvad hun er i stand til at gøre mod fangeren - fange hans ubevidsthed.

Så jeg lukkede øjnene lidt, slappede af og forberedte min knytnæve, og gjorde klar til slag. Hun bevægede sig længere frem, løftede sin læderpisk i luften og var klar til at ramme mig, da jeg trak min hånd frem mod brystet, men intet bevægede sig. Jeg blev fuldstændig ramt af chok og blev fanget i en frygtelig frygt.

Jeg vidste, at der var noget galt et eller andet sted, på en eller anden måde og i det øjeblik. Før jeg kunne sige noget, landede pisken på mit bryst. Smerten var ulidelig og sendte tusind rystelser og dirrede ned ad min rygsøjle. Jeg prøvede at komme fri, men jeg kunne ikke. Det var som om nogen holdt mig tilbage.

Så vendte jeg hovedet og indså, at mine hænder var bundet til sengekanten, og mine ben trukket vidt fra hinanden - jeg var nøgen.

"Lad være med at bevæge dig, du er min i aften." Ida mumlede med et lumsk smil over hendes ansigt.

I modsætning til hvad jeg troede, var hun langt stærkere end jeg havde forestillet mig.

Jeg begyndte at tænke på, hvad jeg kunne gøre for at få hende til at frigøre mig, eller hvad jeg kunne gøre for at komme fri. Ida var imidlertid ikke engang klar til at se mig i øjnene eller høre hvad jeg havde at sige. Hun løftede hånden i luften igen og landede læderpisken på min brystvorte. Følelsen var sensuel, men smertefuld på samme tid. Hun syntes at nyde den måde, hvorpå mit ansigt blev fanget mellem et øjebliks glæde og uro.

Mens jeg stadig kæmpede med fornemmelsen, fra det sidste piskslag, som havde ramt min krop, løftede hun sin hånd i luften igen. Denne gang landede slaget på huden på min fisse. Jeg følte mig våd og lystfuld, og gispede efter noget sexsuel nydelse inden i mig. Noget pik eller en dildo. Underligt som den ulidelige smerte pludseligt var en del af mig, der ønskede mere - jeg ville ikke have hende til at stoppe, men jeg kunne heller ikke tillade mig indrømme helt, at jeg nød det, hun gjorde med min krop.

I tankerne begyndte jeg at bede om, at hun fortsatte med at ramme min fissehud, måske bare et lille stykke tid. Jeg lukkede øjnene og begyndte at nyde den fornemmelse, der strømmede over min hud.

Nogle gange trak hun læderbæltet fra min stenhårde brystvorte ned mellem mine ben. Ja, hun forstod bedre, hun vidste, hvad en kvinde som mig ville dø for, og hvad jeg altid havde fantaseret om.

Ligesom jeg allermest forventede noget meget mere sensuelt, rejste Ida sig på fødderne og svingede sin røv væk fra sengen og efterlod mig bundet i tilbage. Hun var væk i det der føltes som meget lang tid. Før hun vendte tilbage, var jeg allerede kommet ind i et lystfyldt drømmeland, hvor jeg brugte effektiviteten af ​​den fugtige aroma, der udsendes fra luften, til min fordel. Jeg begyndte at fantasere om, at Ida kyssede hele min krop; fra min hals ned til mine stenhårde brystvorter og endelig til min opmærksomme og yderst følsomme fisse - jeg ville bare have det hele.

Mens jeg forsøgte at please mig selv i tankerne, fik jeg pludseligt hjertebanken af ​​en genstand, som nærmede sig indgangen til mit fissehul, og den fik straks min fulde opmærksomhed. Jeg åbnede øjnene med det samme og prøvede at se, hvad det var. Følelsen var helt skør, men på samme tid tilfredsstillende, men jeg havde brug for at vide, hvad det var. Jeg løftede hovedet en smule og så en elektrisk vibrator blive presset mod åbningen af ​​mit våde fissehul.

Jeg ville skrige, men jeg kunne ikke lave en eneste lyd fra min mund. Ida pressede vibratoren hårdere mod min hud og begyndte at gnide min klitoris. Nogle gange løftede hun hovedet og lo ad mig. En anden gang talte hun om, hvor hårdt jeg rystede og rystede. Men jeg var ligeglad, jeg var ligeglad med, hvor længe og hvor hårdt en rysten jeg havde i kroppen, så meget tilfredsstillede hun mit umættelig ønske om mere.

Jeg var stadig vild i ekstase, da hun flyttede vibratoren væk fra min klitoris og skubbede den ind. Jeg oversvømmede straks hendes ansigt i en vild sprøjte orgasme. "Godt godt." Hun sagde bare.

Jeg troede først, at det var forbi, men det var det ikke. Faktisk var hun kun lige begyndt.

Jeg følte snart Idas fingre i mit våde hul. Hun syntes ikke at være klar til at tage let på tingene med mig. Som om hendes liv var afhængig af det, begyndte hun at glide hænderne ind og ud af mit fissehul. Jeg begyndte på den anden side at skrige. I det øjeblik ønskede jeg, at jeg i det mindste kunne se noget jeg kunne få fat i. Men kunne ikke finde noget. Jeg ville have mere af hendes behagelige fingre, og hurtigere spanking på min krop. Jeg følte, at den kvækkende vibrator åd min klitoris råt. Hun satte derefter endnu en finger i mit våde hul, og begyndte med små ryk, ind og ud. Hun slappede så en lille smule af i fingrene og efterlod bare spidsen indeni mig. I stedet for det langsomme tempo i hendes ryk, som før, begyndte Ida at ramme mig lige i mit g-punkt. Hun fik mig til at huske, hvordan jeg havde efterladt hende utilfredsstillet den aften, og de stønnende lyde forstummede brat.

"Vil du have mere?" hun spurgte. Hun smilede og syntes at nyde den måde, hun havde efterladt mig på. Sårbar og dum. Og helt og aldeles magtesløs.

I modsætning til hende var jeg klar til at indrømme, at hun var stærkere end mig, og jeg var klar til at acceptere, at hun var meget mere uberegnelig end jeg havde forestillet mig. Men hun ville ikke engang give mig chancen for at sige noget. Før jeg kunne sige et ord, indsatte hun endnu en finger og begyndte at ramme mit g-punkt igen. Det slog mig, at vi trods alt mindede om hinanden og på en eller anden måde efterlod det mig hjælpeløs. Jeg forsøgte at holde min orgasme tilbage, men jeg mislykkedes - jeg mislykkedes frygteligt.

"Vi er lige begyndt." Sagde Ida. Hendes stemme ekkoede i rummet og i mit hoved. Jeg løftede hovedet i vantro, men faldt snart tilbage og vidste, at jeg ikke kunne gøre noget.

Pludselig hørte jeg en anden distraherende lyd. Denne lyd var højere anderledes og kom fra rummets dør, som jeg troede var låst.

Og som jeg havde frygtet, var det ikke Ida eller noget af legetøjet, der blev lagt på sengen, det var døren, som gik op.

Jeg kunne ikke bevæge mig eller dreje hovedet. For Guds skyld hvem kunne det være? Hvem kunne bevæge sig ind i rummet, mens jeg lå her med en vibrator presset mod min klitoris og tre fingre i fissen? Hvem kunne det dog være?

Til min overraskelse skyndte Samantha sig ind. Hun havde sin håndtaske i hånden, men snart faldt den ud af hendes hånd og ramte klinkegulvet. Hun var chokeret og kunne ikke tro sine egne øjne. Jeg følte dog hendes smerte, men hvad kunne jeg gøre i en situation som denne?

"Mor”

”Sophia”

”Hvad fanden laver du?"

Samantha samlede sin taske op, og næsten løb tilbage og smækkede døren, og inden nogen af ​​os kunne sige noget var hun væk igen.

Og selvom jeg opfordrede Ida til at gennemføre vores seksuelle udforskning, som hun høfligt afviste, vidste jeg, at det helt klart var slutningen på vores forhold.


Flere gratis erotiske noveller og oplæste sexnoveller finder du i novellesektionen.

Få vores guides og nyheder

Nye guides, tests og gode tilbud på sexlegetøj – et par gange om måneden. Ingen binding.

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Annoncelink · Reklame. Funtoys.dk sælger ikke selv. Alle produktlinks fører videre til den webshop der fører varen, og vi modtager provision hvis du køber via linket. Priser hentes dagligt fra butikkernes egne produktdata – vi tager forbehold for prisændringer og udsolgte varer.